Sadao Kujo

From JoJo's Bizarre Encyclopedia - JoJo Wiki
Jump to navigation Jump to search

Muzyk jazzowy w zagranicznej trasie.

Sadao Kujo (空条 貞夫 Kūjō Sadao) jest trzeciorzędną postacią występującą w trzeciej części serii JoJo's Bizarre Adventure, Stardust Crusaders. Jest ojcem Jotaro Kujo i mężem Holy Kujo. Jako słynny muzyk jazzowy jest zawsze w trasie i nigdy nie pojawia się w serii.

Podsumowanie

Sadao nigdy nie pojawia się w serii i jest wspomniany tylko w drzewie genealogicznym Joestarów. W historii podano tylko jego imię i zawód.

Wydaje się, że nie jest lubiany przez swojego teścia Josepha Joestara, ponieważ Joseph zaczyna nie lubić Japończyków po tym, jak Holy poślubia Sadao i przenosi się do Japonii.[2]

Historia

Stardust Crusaders (1988)

Sadao poślubił Holy Kujo, jedyną córkę Josepha Joestara. Po przeprowadzce Holy do Japonii urodził im się syn, Jotaro Kujo. Opuszczając rodzinę, aby podróżować po świecie jako słynny muzyk jazzowy, Sadao nie był obecny podczas wydarzeń z części 3.[3]

Rozdziały / Odcinki

Book Icon.png Występy w mandze
Rozdziały w kolejności pojawiania się
TV Icon.png Występy w anime
Odcinki w kolejności pojawiania się

Galeria

Ciekawostki

  • W języku japońskim część imienia Sadao sada () może być również odczytywana jako co czyni go jednym z niewielu JoJo w serii, którzy nie są bezpośrednimi potomkami linii krwi Joestar.

Przypisy

  1. [citation needed]
  2. Chapter 113: The Man Who Crossed the Atlantic
  3. Chapter 114: Jotaro Kujo, Part 1

Nawigacja w witrynie

Inne języki: