Trinita

From JoJo's Bizarre Encyclopedia - JoJo Wiki
Jump to navigation Jump to search

Moim ulubionym hobby jest toczenie się w kulkach przędzy.

Trinita (トリニータ, Torinita) jest postacią, która pojawia się tylko w The Book: 4th Another Day, noweli opartej na Diamond is Unbreakable.

Wygląd

Trinita jest opisana jako samica białego kota o ładnej twarzy i krótkim futrze.

Kot ma czarny kołnierz z tkaniny z zawieszoną srebrną tabliczką z nazwiskiem w kształcie serca, wraz z numerem telefonu i napisanym imieniem właściciela.[1]

Osobowośc

Trinita spędza dni z Hanae i wyraża do niej uczucia. Według Heaven's Door, jej ulubionym hobby jest zabawa kulkami włóczki.

Historia

Tło

Trinita to kot, który wraz z matką należy do Hanae Orikasa.

The Book: 4th Another Day

Trinita widzi Hanae rozmawiającą z "uczniem z czerwonymi śladami na ramionach" na chwilę przed śmiercią swojej właścicielki i ucieka na ulicę, przesiąknięta krwią. Trinita zostaje ostatecznie znaleziona w krwawym stanie przez Rohana Kishibe i Koichi Hirose, którzy znaleźli ciało Hanae, szukając właściciela Trinity. Trinita jest przetrzymywana na posterunku policji podczas dochodzenia, ale zostaje stamtąd odzyskana przez Koichiego, aby Rohan mógł użyć Heaven's Door na kocie i znaleźć wskazówki na temat tego, kto był zabójcą. Koichi zabiera Trinitę z powrotem na posterunek policji.

Przypisy

Nawigacja w witrynie

Inne języki: